Sayfa Yükleniyor...

Sıkça Sorulanlar

Yazılımlarımızla ilgili aklınıza takılan bazı soruların yanıtlarını aşağıdan bulabilirsiniz. Farklı bir sorunuz varsa lütfen destek@netbeyaz.com mail adresimize yazınız.

İlk kurulum tarafımızca ÜCRETSİZ olarak yapılmaktadır.

Sadece ilk kurulum ÜCRETSİZDİR.Daha sonra yeniden kurulum gerektiren işlemler ÜCRETLİDİR.Teknik ekibimiz sizi detaylı olarak konu ile ilgili bilgilendirmektedir.

Linux tabanlı Apache Web Server kullanmalısınız.PHP sürümü 7 olmalı ve Ioncube kurulu olmalıdır.Sunucunuzda MYSQL veritabanı altyapısı bulunmalıdır.SEO altyapısının düzgün çalışması için apache mod_rewrite modülü aktif olmalıdır.

Evet.Talep eden müşterilerimize anahtar teslim olarak hosting, domain ve website kurulmuş hazır bir şekilde hizmet sağlıyoruz.

Yazılımlarımız açık kaynak kodlu değildir.PHP dosyalar şifrelidir.Bununda sebebi yazılımın kopyalanmasının ve izinsiz olarak dağıtılmasının önüne geçmektir.

1 yıl boyunca mail ile teknik destek sağlıyoruz.Telefon ile destek verilmemektedir.

Evet, yazılımı kendinize ait sunucu/hosting hesabınızda kullanabilirsiniz.Yazılım alan adınıza (siteadi.com) lisanslanmış ve dosyalar şifrelenmiş olarak kurulup teslim edilmektedir.Dosya güvenliği tamamen size aittir.Yazılım sorunsuz olarak teslim edildikten sonra, yazılımda oluşabilecek dosya kaybı veya herhangi bir problemde firmamız sorumlu değildir.

Yazılım belirteceğiniz alan adına (siteadi.com) lisanslanmaktadır.Belirtmiş olduğunuz alan adından (siteadi.com) farklı bir alan adında kullanamazsınız.Kullanmak isterseniz, yeni lisans satın almalısınız.

Satın alınan lisans, daha sonradan herhangi bir nedenden ötürü taşınamaz ve iptal edilemez.Bu nedenle alan adınızı karar verirken iyi düşünmelisiniz.Alan adı değişikliğinde yazılımı kullanamazsınız.Yeni bir lisans satın almalısınız.